Etui Mercury Fancy Diary do iPad Air (brązowo-czarne)

Dodaj recenzję:
  • Producent: Mercury Goospery
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 35,00 zł

Etui FANCY DIARY jest klasycznym i eleganckim rozwiązaniem do ochrony tabletu, pełniącym również funkcję podstawki.

 

 

 
fancy diary

goospery

Etui typu notes
sonata diary
brązowo - czarne

Zaprojektowane do

iPad Air

 

Etui FANCY DIARY jest klasycznym i eleganckim rozwiązaniem do ochrony tabletu. Wewnętrzne kieszonki pozwalają na schowanie notatek czy wizytówek, a w położeniu poziomym staje się także wygodną podstawką.

Wykonane zostało z wysokiej jakości tworzywa, a szeroka gama kolorystyczna sprawia, że każdy znajdzie idealny dla siebie kolor. Tablet stabilnie utrzymywany jest w miejscu dzięki wewnętrznej kauczukowej nakładce, która dopasowana jest dokładnie do wybranego modelu. Dzięki temu wycięcia na aparat, przyciski czy gniazdo ładowania są precyzyjnie wymierzone i nie ograniczają funkcjonalności urządzenia.

Specjalnie skontruowane zagięcia pozwalają na oparcie tabletu i komfortowe korzystanie z niego np. podczas oglądania filmów.

W zapięciu etui znajduje się mocny magnes skutecznie zapobiegający przypadkowemu otwarciu, a szyte krawędzie zwiększają wytrzymałość i żywotność etui, a zastosowany materiał sprawia, że pewnie i wygodnie trzyma się w dłoni.

 
fancy diary
fancy diary


fancy diary

fancy diary

Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy i mogą nie przestawiać produktu do danego modelu telefonu/tabletu. Niezależnie od modelu Państwa urządzenia, sprzedawany produkt ma taką samą funkcjonalność, jak na zdjęciach, różni się jedynie rozmieszczeniem i kształtem wycięć na gniazdo ładowania, aparat etc.

Ze względu na technikę wyświetlania rzeczywisty wygląd produktów, a w szczególności kolorystyka może nieznacznie różnić się od produktów pokazywanych na zdjęciach.


Jeżeli powyższy opis oraz zdjęcia są niewystarczające, prosimy o przesłanie nam swoich pytań odnośnie tego produktu. Odpowiemy w najkrótszym możliwym czasie.