Lampa z głośnikiem bluetooth RBL-L3 czarna

Dodaj recenzję:
  • Producent: REMAX
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 300,00 zł 180,00 zł

Lampka biurkowa z diodami LED, panelem dotykowym i głośnikiem Bluetooth.

 
RBL-L3 LAMPKA BIURKOWA Z GŁOŚNIKIEM
RBL-L3

czarna


Lampka biurkowa wykorzystująca diody typu LED z technologią świetlną redukującą migotanie. Zastosowane diody LED charakteryzują się dużą żywotnością i niskim spadkiem jasności. Włączanie, wyłączanie oraz czterostopniowa regulacja jasności odbywa się poprzez panel dotykowy.

Lampa wyposażona została w Bluetooth, co umożliwia łatwą i energooszczędną komunikację z urządzeniami typu iPod, iPhone oraz innymi urządzeniami wyposażonymi w Bluetooth - od  smartfonów po laptopy. W prostu sposób, bez zbędnego okablowania można odtwarzać muzykę z głośnika wbudowanego w podstawę lampki.

 Diody LED zostały osłonięte, dzięki czemu uzyskujemy miękkie światło, niemęczące wzroku. W uzyskaniu optymalnego oświetlenia pomaga możliwość zmiany barwy oświetlenia z zimnej na ciepłą oraz regulacja jasności (cztery stopnie, skok co 20%).

Włączanie, wyłączanie oraz czterostopniowa regulacja jasności odbywa się poprzez dotykowy panel sterowania. Na panelu znajduje się poza tym przyciska przełączania między światłem zimnym/ciepłym.

Ramię lampki wykonane z elastycznego materiału, pozwala na regulację w wielu płaszczyznach, a zastosowane tworzywo nie ulega przy tym zniekształceniom.

W podstawie znajduje się głośnik stereo 3D z możliwością podłączenia urządzeń bezprzewodowo w technologii Bluetooth. Bluetooth w wersji 4.0 zapewnia mniejszy pobór energii, stabilniejsze i szybsze połączenie, a podłączone urządzenia mogą znajdować się w odległości nawet 10 metrów.

Dla urządzeń nie posiadających Bluetooth, np. odtwarzaczy mp3 istnieje możliwość połączenia kablem jack.

Na tylnej części głośnika znajduje się panel sterowania głośnikiem z przyciskami: ON/OFF, głośności, play/pause oraz wejście jack umożliwiające podłączenie np. słuchawek.
DANE TECHNICZNE


Materiał ABS + aluminium
Moc wejściowa DC 12V/1.5A
Żywotność diod LED 50 000 godzin
Ilość diod LED 78
Temperatura barwowa światło ciepłe: 2800 - 3200K; światło neutralne: 4000 - 4500K; światło zimne: 6000 - 6500K
Natężenie oświetlenia 1500 LUX
Współczynnik oddawania barw (CRI) >70
Temperatura pracy <40
Głośność 60dB
Moc głośników 2x 5W
Wymiary 766.4 x 149.2 x 149.2 mm
Waga 1340 g


SKŁAD ZESTAWU

lampka
zasilacz z wtyczką USA
adapter do wtyczki z wejścia USA na polskie
kabel jack - jack
instrukcja obsługi w języku angielskim

RBL-L3
RBL-L3


RBL-L3


RBL-L3RBL-L3
RBL-L3
RBL-L3

PRODUCENT
Firma Remax powstała w 2008, a jej główna siedziba znajduje się na Florydzie. Misją firmy jest tworzenie kreatywnych i praktycznych produktów - od obudów na telefony po szeroki zakres rozwiązań audio i video. Do tej pory projektanci firmy Remax stworzyli ponad 700 serii, na które składa się ponad 2000 wyjątkowych produktów.W ofercie firmy znajdują się m.in.

obudowy do smartfonów i tabletów
ładowarki samochodowe
szeroki wybór kabli audio i video
kamery
słuchawki
torby na tablety i laptopy
uchwyty do tabletów i smarfonów
szeroki zakres produktów z serii Creative Products