Oryginalny book cover do Samsung Galaxy Tab E 9.6". Czarne

Dodaj recenzję:
  • Producent: Samsung
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 59,00 zł

Oryginalne etui Samsung z funkcją podstawki i wygaszania ekranu

SAMSUNG BOOK COVEREtui typu notes
czarne


Zaprojektowane do
Samsung Galaxy Tab E 9.6"
Smukłe i eleganckie etui zaprojektowane, aby chronić urządzenie przed uszkodzeniami. Możliwość wykorzystania etui jako podstawki zwiększa funkcjonalność tabletu i komfort użytkowania.Mimo ultra lekkej konstrukcji w pełni chroni tablet osłaniajac narożniki i ranty tabletu, czyli miejsca najbardziej narażone na uszkodzenia. Przed zadrapaniami i uszkodzeniami chroniony jest również korpus tabletu, a dzięki pewnemu mocowaniu, które zapobiega przesuwaniu się urządzenia w etui zapobiega przypadkowemu upadkowi.

Po otwarciu okładki aktywowana jest funkcja automatycznego przebudzenia. Zamknięcie pokrywy, aktywuje natomiast tryb uśpienia.

Specjalnie skonstruowane zagięcia pozwalają na oparcie tabletu i komfortowe korzystanie np. podczas oglądania filmów.

Etui zaprojektowane jest do konkretnego modelu tabletu i nie ogranicza w żaden sposób jego funkcjonalności - dostęp do wszystkich gniazd i przycisków jest możliwy bez ściągania etui.

SAMSUNG BOOK COVERcanvas diary


canvas diary

rich diary
canvas diaryPrezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy i mogą nie przestawiać produktu do danego modelu telefonu/tabletu. Niezależnie od modelu Państwa urządzenia, sprzedawany produkt ma taką samą funkcjonalność, jak na zdjęciach, różni się jedynie rozmieszczeniem i kształtem wycięć na gniazdo ładowania, aparat etc.

Ze względu na technikę wyświetlania rzeczywisty wygląd produktów, a w szczególności kolorystyka może nieznacznie różnić się od produktów pokazywanych na zdjęciach.


Jeżeli powyższy opis oraz zdjęcia są niewystarczające, prosimy o przesłanie nam swoich pytań odnośnie tego produktu. Odpowiemy w najkrótszym możliwym czasie.