Szkło hartowane z powłoką oleofobową. Lenovo K6 Note

Dodaj recenzję:
  • Producent: wel.com mobile
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 5,00 zł

Szkło hartowane chroni ekran urządzenia przed uderzeniami i zadrapaniami oraz skutecznie łagodzi skutki upadku telefonu.Szkło hartowane (folia szklana) z powłoką oleofobową
Lenovo K6 NoteFolia wykonana jest ze specjalnie przetworzonego, hartowanego szkła, aby jak najdokładniej chronić ekranu urządzenia przed uderzeniami i zadrapaniami oraz skutecznie łagodzić skutki upadku telefonu.


W modelach telefonów z zaokrąglonymi krawędziami ekranu szkło może nie pokrywać całości wyświetlacza. Hartowanie szkła do twardości 9H sprawia, że nie jest ono plastyczne i nie pokrywa wygiętych krawędzi.

wytrzymalosc Wysoka wytrzymałość.
Twardość powierzchni folii osiąga wartość ~9H (wg skali twardości Mohsa). Nawet tak twarde przedmioty, jak klucze, noże, pilniki etc. nie są w stanie jej zarysować.

folia
powloka oleofobowa Powłoka oleofobowa.
Folia posiada powłokę oleofobową (antytłuszczową), która ogranicza pozostawianie np. odcisków palców, a także sprawa, że jest łatwa do wyczyszczenia.
optyka Wysoki poziom właściwości optycznych.
Folia nie przyciemnia ekranu, dzięki wysokiej przepuszczalności światła, a także ogranicza powstawanie refleksów.
komfort Komfort użytkowania.
Jest cienka i doskonale przylega do ekranu, dzięki czemu jego czułość pozostaje bez zmian.
   .

 

 

 

 

 


 

Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy i mogą nie przestawiać produktu do danego modelu telefonu/tabletu. Niezależnie od modelu Państwa urządzenia, sprzedawany produkt ma taką samą funkcjonalność, jak na zdjęciach, różni się jedynie rozmieszczeniem i kształtem wycięć.


Jeżeli powyższy opis oraz zdjęcia są niewystarczające, prosimy o przesłanie nam swoich pytań odnośnie tego produktu. Odpowiemy w najkrótszym możliwym czasie.